„MAĎARSKÁ FIRMA ROKA”

Kariéra

Skladom viac ako 15 miliónov kusov, denná manipulácia s viac ako 2000 kusmi produktov, flotila pozostávajúca z viac ako 2000 vozidiel, ktoré Zemeguľu obiehajú každé dve hodiny.

Prehrávanie
Náš úvodný film

Ako uznanie za naše mnohoročné úspešné fungovanie a vytrvalú prácu bola naša spoločnosť UNIX Autó v roku 2016 ocenená titulom Spoločnosť roka v Maďarsku.

"Je to ako rozprávka z maďarskej podnikateľskej učebnice. Založia jednu firmu počas zmeny politického systému. Maďarská spoločnosť Unix Autó Kft. sa stane dôveryhodným partnerom nespočetných medzinárodných spoločností."

PÉTER LAKATOS,
Výkonný riaditeľ spoločnosti Videoton a viceprezident Národnej asociácie zamestnávateľov a priemyselníkov

V akej oblasti chcete pracovať?

Naše Logistické centrum sa rozprestiera na 24.000 m2, kde na sklade zásobujeme 5 mil. kusov produktov od vyše 500 dodávateľov.

V našej centrálnej kancelárii pracujú naši kolegovia v modernom prostredí a vo vlastnej reštaurácii sa môžu stravovať so zľavou.

Náš vysoko kvalifikovaný tím inžinierov sa zaoberá predovšetkým návrhom logistických strojov na špeciálne účely, vývojom a automatizáciou robotizovaného skladového systému.

Unix Autó obsluhuje svojich zákazníkov na takmer 170 pobočkách v 3 krajinách (Maďarsko, Rumunsko a Slovensko), z toho v Maďarsku na takmer 100 pobočkách.

Prehrávanie

Pozrite naše firemné prezentačné video!