Objavte našu filozofiu!

Naša filozofia

„Poslaním spoločnosti UNIX Auto je byť takým popredným a ziskovým podnikom na trhu, ktorý svojim zákazníkom poskytuje efektívne riešenie a svojim zamestnancom zabezpečí dlhodobo bezpečné zázemie a slušné živobytie.”

Najdôležitejšou hodnotou spoločnosti UNIX Auto sú "ľudia“, ktorí tvoria komunitu.

Sme tím talentovaných a dobre kvalifikovaných odborníkov. Snažíme sa o dokonalosť a chceme byť najlepšími. Vedome si kladieme vysoké očakávania a snažíme sa ich dosiahnuť.

„Veríme, že hlavným motorom nášho úspechu je naša vášeň pre našu profesiu.”

O spoločnosti UNIX Auto

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj automobilových súčiastok, v ktorej je UNIX Auto lídrom na trhu v Maďarsku. Našim partnerom poskytujeme profesionálny zákaznícky servis a neustále pracujeme na tom, aby sme boli stále efektívnejší.

Sme prítomní v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku s viac ako 170 pobočkami.

Celková podlahová plocha našej Centrály v Budapešti. Logistického Centra a pobočiek je takmer 120 000 m2. Kompletná zásoba našej spoločnosti pozostáva z viac ako 14 miliónov dielov.

Z nášho Logistického Centra, ktoré sa nachádza na IX. obvode. zásobujeme pobočky niekoľkokrát denne. Objednané diely dodávame zákazníkom s vlastnou flotilou pozostávajúcou z 2 000 vozidiel. Všetky naše dodávky prebiehajú podľa vopred naplánovaného harmonogramu, takže náš rozvozoví systém je mimoriadne rýchly, presný a spoľahlivý.

V porovnaní s komerčným sektorom používame jedinečnú IT infraštruktúru, vrátane vlastného systému riadenia spoločnosti a programu vyhľadávania náhradných dielov, vďaka čomu sme na trhu vysoko inovatívni.

Naši zamestnanci svoju každodennú prácu vykonávajú v pohodlnom a dobrom pracovnom prostredí, vlastná reštaurácia a kaviareň sú k dispozícii našim Kolegom na našej Centrále a v Logistickom Centre v Budapešti - dobré kávy, klasické sendviče a okrem tradičných jedál aj diétne jedlá sú súčasťou našej ponuky.

Zamestnancom UNIX poskytujeme kvalitné a moderné pracovné odevy, od elegantného obchodného vzhľadu cez montérky až po športovú bezpečnostnú obuv, v ktorej sa dá pohodlne absolvovať aj víkendový výlet.

Súdržnosť je pre nás dôležitou základnou hodnotou, preto pravidelne pre našich zamestnancov organizujeme programy pre budovanie tímu a UNIX Mikuláš pre deti vždy prinesie nejaké prekvapenia.

Posuňte sa o úroveň vyššie, čakáme Vás do tímu UNIX,

PRIPOJTE SA K NÁM!

O uchádzaní sa

Naše ponuky práce sú verejné a my do nich skutočne píšeme očakávania, ktoré budete potrebovať pre úspešné obsadenie pracovného miesta. Ak sa chcete uchádzať, kliknite na tlačidlo "Uchádzať sa o pracovné miesto“.

Okrem uvedenia svojich osobných údajov vyplňte aj povinné polia žiadosti. Tie sa môžu v prípade rôznych pozícii líšiť, ale je pre nás dôležité, aby sme si o Vás vytvorili obraz.

Je v našom spoločnom záujme, aby sme s Vašimi údajmi zaobchádzali správne, preto v procese podávania žiadosti môžete pokračovať iba po prečítaní a prijatí Zásad ochrany osobných údajov a Vyhlásení o ochrane osobných údajov.

Kliknutím na tlačidlo „Uchádzať sa“ nám pošlete svoju prihlášku a Vaše údaje a priložené dokumenty sa zaregistrujú do našej centrálnej databázy.

Na Vami zadanú e-mailovú adresu Vám pošleme potvrdzujúci e-mail o úspešnom uchádzaní sa, v ktorom nájdete referenčné údaje: pozícia o ktorú sa uchádzate, ID žiadosti.

Ak ste nedostali potvrdzovací e-mail, skontrolujte prosím, aj priečinok Spam Vašej e-mailovej schránky.

Ak sa táto časť úspešne uzavrie. Výberový proces sa môže začať.

Proces výberového konania

1. Predbežné filtrovanie nahraných žiadostí:

Po prijatí Vašej žiadosti HR pracovník zodpovedný za túto pozíciu ju posúdi a porovná s našimi očakávaniami pre danú pozíciu. Vašu žiadosť vyhodnotí na základe Vášho životopisu a motivačného listu - tu upozorňujeme: na rozdiel od mestských legiend, my skutočne prečítame aj Váš motivačný list.

O našom rozhodnutí Vás budeme informovať e-mailom do 10 dní od nahrania Vašej žiadosti.

Ak vás na základe Vášho životopisu pozveme na pohovor, čakajú Vás nasledujúce kroky - v závislosti od Vašej pozície:

  • Osobný pohovor
  • Skype rozhovor
  • Testy - odborné/jazykové/schopností/osobnosti
  • Situačné hry

Kroky a prvky výberového procesu sú prispôsobené pozíciám, a preto sa podľa pozícií líšia.

Pozrime sa na niekoľko príkladov:

Ak sa uchádzate o fyzickú pozíciu v sklade v Logistickom Centre:

Môžete si vybrať, kedy k nám chcete prísť na skupinový pracovný pohovor. Vtedy si môžete vypočuť podrobnosti o skladových pozíciách a tiež položiť otázky HR a vedúcim kolegom.

Tento pohovor končí osobným pohovorom s HR kolegom a miestnym nahliadnutím. Ak pracovné miesto získate, HR kolega spustí prijímací proces.

V prípade nefyzických pozícií týkajúcich sa Centrály spoločnosti, pobočky a Logistického Centra môžete očakávať nasledujúce kroky:

2. I. kolo pohovoru:

Náš kolega Vás bude telefonicky kontaktovať a dohodne si s Vami stretnutie. V rámci osobného stretnutia - alebo rozhovoru cez Skype - bude mať náš HR kolega príležitosť spoznať Vaše profesionálne schopnosti, osobné motivácie, a Vy sa môžete bližšie sa zoznámiť s úlohami súvisiacimi s pozíciou.

3. II. kolo pohovoru

Ak sú skúsenosti z prvého pohovoru vzájomne pozitívne, náš pracovník si s Vami telefonicky dohodne termín nasledujúceho kola, na ktorom bude prítomný aj vedúci oddelenia.

Počas pohovoru sa v závislosti od pozície uskutočnia osobné alebo online testy (odborné, jazykové, vyplniteľné na mieste, resp. test schopností), alebo situačné hry.

4. Online test osobnosti:

Ak sa uchádzate o pozíciu súvisiacu s vedením alebo s Centrálou spoločnosti. výberový proces sa doplní absolvovaním online testu osobnosti. Môžete ho vyplniť doma alebo v pokojných podmienkach kdekoľvek, kde tomu môžete venovať 30- 40 minút nerušenej pozornosti.

5. Vyžiadanie referencie

Počas výberového procesu Vás môžeme požiadať, aby sme sa mohli porozprávať s 1-2 ľuďmi, ktorí majú skúsenosti s prácou s Vami. Pomôže nám to urobiť dobré rozhodnutie.

6. Dokončenie výberového procesu:

Ak počas výberového procesu dopadne všetko dobre, dostanete od našej Spoločnosti písomnú finančnú ponuku na obsadenie pozície. Ak prijmete našu finančnú ponuku, spustíme prijímací proces.

Ak nemôžeme pokračovať v procese výberu, upozorníme vás e-mailom alebo telefonicky.

Pokiaľ na základe Vašich odborných skúseností a vedomostí nebudeme schopní pokračovať vo výberovom procese pre danú pozíciu, ale považujeme Vás za vhodného kandidáta pre inú otvorenú pozíciu, náš HR kolega si to s Vami prediskutuje, či by ste sa zúčastnili výberového konania týkajúceho sa inej pozície.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Vaše údaje spracovávame v súlade s ustanoveniami platných právnych predpisov.

Naša spoločnosť poskytne uchádzačom adekvátne informácie v každom kroku výberového procesu. Vaše otázky však môžete kedykoľvek položiť na nasledujúcich kontaktných údajoch:
hr@unixauto.sk